Gelincik Giyim Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Gelincik Giyim Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Hakkımızda

 

Hakkımızda

gelincikgiyim.com ile ilgili görsel sonucu

Gelincik Giyim Mağazası, 2005 yılından itibaren Ümraniye Atatürk Mahallesi Alemdağ Caddesi Morgül Sokakta faaliyetlerine devam etmektedir.  Firmamızın Kurucuları, Kadir Özkan ve Sinan Özkan kardeşlerdir.

Gelincik Giyim, tecrübesi, kalite anlayışı ve çalışma azmiyle kısa sürede kendi sektöründe önemli bir noktaya gelmiştir. Mağaza bünyesinde abiye, nişanlık, çeyiz,  iç giyim, kız& erkek çocuk giyim ve kına kıyafetleri ile kına malzemeleri konusunda  önemli markaları barındırmakta ve ürün portföyünü sürekli yenilemektedir.

Hedefimiz; ürün çeşitliliğini geliştirerek  her kesimden müşteriye kaliteli, hesaplı ürünler sunmaktır.

Özellikle evlilik, nişan, söz, düğün, kına gecesi, evlilik yıldönümü, doğum günü gibi özel gün  hazırlığı yapan  müşterilerimize günümüzün en moda çeşitleriyle rahat alışveriş yapabilmesi için gereken her türlü kolaylığı sunmaktayız.

Ürünlerimizi müşterilerimize belirli dönemlerde düzenlediğimiz cazip kampanyalarla ve uygun taksitlerle sunmaktayız. Ürün portföyümüz arasında; gelinlik, tesettür gelinlik, nişanlık, tesettür nişanlık, kınalık,bindallı, kaftan, abiye, tesettür abiye, çeyiz, giyim, iç giyim, kına malzemeleri, damatlık, damat bohçası, gelin bohçası, çocuk takım elbise, sünnet kıyafetleri, çocuk gelinlik, çocuk abiye, kozmetik, pijama, gömlek, aksesuvar  çeşitleri bulunmaktadır. Ürünlerimizde istenilen tüm bedenlerin yanı sıra tesettüre uygun ve yöresel kıyafetler de mevcuttur.

Sattığımız ürün markaları arasında PİERRE CARDİN US POLO JEREMİ BATİSTA PERİN NURTEKS X-SES İMAJ KARLİNAX EFFORT VERSACE NİLAY ESCAPE BARİNA KARACA ORKİDE DAGİ BÜŞRA TEN ARKO JAGLER ADİDAS NİVEA CALDİON LUW  AYYILDIZ YENİ İNCİ ANIL ÇOCUK FSF ÇOCUK MOGİ ÇOCUK LMZ ÇOCUK   gibi tekstil sektörünün önde gelen firmaları bulunmaktadır.

En kaliteli ürünleri;  herkese ve her keseye uygun olacak şekilde itina ile seçerek  “önce müşteri memnuniyeti” ilkesiyle sunuyoruz.

Efsane Düğüncü Mağazası: Gelincik GİYİM ; Düğün hazırlığına giden yol “Gelincik Giyim”den geçer. Bize uğramadan karar vermeyin.

FAVORİ SEPETİM

Alışveriş Sepetiniz Boş

Alışveriş sepetine henüz ürün eklemedin. Alışverişe kaldığın yerden devam edebilir ya da bütün ürünlerimize göz atabilirsin.